CNR Ambalaj

Petzoo Turkiye


5th International Pet Products, Materials and Accessory suppliers fair Petzoo Türkiye is one of pet exhibitions in the industry, performing not only in Turkey, in the international arena as well. It lets to meet numerous exhibitors and visitors in Istanbul. Pet Shops, clinics, manufacturers and importers gather and pet owners gain the opportunity to catch up new trends and products thanks to this organization. Exhibitions are the heart of business and Petzoo Türkiye provides a huge platform in related business field.


2011 yılından beri ihracatı her sene % 15 artan ve pazar büyüklüğü 20 milyar dolara ulaşan ambalaj sektörü temsilcileri ve stratejik paydaşları, 20-23 Eylül 2017 tarihleri arasında Avrasya’nın ulaşım ve hizmet kalitesi ile en avantajlı ve en büyük fuar merkezi CNR EXPO Yeşilköy’de bir araya gelecek. 300 milyar dolarlık ekonomik büyüklüğü etkileyen ambalaj ve paketleme sanayi, ülke ekonomisinin bulunduğu noktayı gösterdiği gibi dünya ile olan entegrasyonu için zorunluluk haline gelmiştir. Ürüne hayat veren ve küresel iş yapma sürecinin en önemli öğelerinden biri olan ambalaj sektörü 2015 yılında ihracat miktarını yüzde 17 artırarak 595 milyon dolarlık dış ticaret fazlasıyla ülkenin en dinamik ve üretken sektörlerinden biri konumundadır. Yaklaşık 20 milyar dolar büyüklüğüne ulaşan Türkiye Ambalaj Sanayi, toplam pazar payının yarısını gıda ve içecek sektörleri için üretmektedir. Günümüzde ambalaj ile gıda ve içecek sektörü birbirinden ayrı düşünülmeyecek bir yapı kazanmıştır. Gıda güvenliğinden pazarlamaya, markalaşmadan ihracata; tüketici-ürün ilişkisine uzanan geniş bir yelpazede birbirini besleyen ve ileriye götüren bu iki sektörü aynı çatı altında bir araya getiriyoruz. İstanbul İhracatçı Birlikleri (İİB) desteğiyle düzenlenecek olan Food İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Market Ekipmanları Fuarıile eşzamanlı düzenlenecek olan CNR Ambalaj İstanbul, uluslararası pazarda ambalaj sektörünün; ürünlerine değer katacak yenilikçi, güvenilir, yüksek kalitede çözümler üreterek rekabet gücünün artmasına olanak tanıyacak. CNR Ambalaj İstanbul, CNR’ın deneyimli kadrosu ve uluslararası network gücünü birleştirerek ziyaretçilerinin; ambalaj, paketleme ve gıda teknolojileri sektörünün tüm yenilik ve çeşitlerini keşfedebilecekleri küresel bir buluşma noktası olacak. CNR Holding’in uluslararası alanda 30 yılı aşkın tecrübesi ile Fuarın, 20 bin metrekare alanda 1000’e yakın markanın katılımıyla 20 bin profesyoneli ağırlaması hedefleniyor. CNR Ambalaj İstanbul’da, Orta ve Batı Avrupa, Ortadoğu, Amerika, Afrika bölgeleri ile Rusya ve Balkanlardan gelecek ambalaj, paketleme, gıda teknolojileri sektör profesyonelleri ile iletişim ve yeni iş bağlantıları gerçekleştirilecek.


Details

Organizer:
İstanbul Fuarcılık A.Ş.

City:
Sanliurfa

Venue:
CNR EXPO

Address:
Cnr Ekspo Fuar Merkezi Yeşilköy-Bakırköy- İstanbul

Duration:
09/20/2017 - 23-09-2017

Visiting Hours:
10:00 - 19:00

Email:
fuat.guvenlidal@cnr.net

Telephone:
+90 212 465 74 74

Website:
http://cnrfoodistanbul.com

Ticket price:
15 TL

Industry Focus:

Animal hospitals

Animal houses

Entrepreneurs, which look for franchises

Farms

Market chains

Municipalities

Online shops

Pet Beauty and Care Centers

Pet Hotels

Pet owners

Petshops

Veterinarians

Veterinary clinics

Veterinary Faculties

Zoos


Sektördeki inovatif ve teknik gelişmelere tanıklık etme olanağı. Yeni işbirlikleri, satış fırsatları ve fikirler edinme avantajı. Kısa sürede geniş yelpazede ürünler görme ve karşılaştırma fırsatı. Yurt içinden ve yurt dışından nitelikli alıcılar ile buluşarak, pazar ağınızı genişletme imkanı. Sektörün önde gelen temsilcileri ile sektör ihtiyaçlarını paylaşmak sağlıklı kararlar alma ve uygulama olanağı.

Products Focus:


Ambalaj Makineleri / Ürünleri Paketleme Makineleri - Sistemleri Vakum Ambalajlama Makineleri Metal Ambalaj Makineleri Kağıt ve Plastik Torba Makineleri Pet Şişe Makineleri Plastik Film Makineleri Poşet Kesme Makineleri Barkod Yazıcıları ve Okuyucuları Dağıtıcı Makineler Dolum Makineleri Etiketleme Makineleri Kapama Makineleri Kolileme Makineleri Zımbalama Makineleri Ahşap Ambalaj Cam Ambalaj Fleksibl (Esnek) Ambalajlar Kağıt Ambalaj Karton Ambalaj Metal Ambalaj Oluklu Mukavva Plastik Ambalaj Yardımcı Ekipman, Donanım ve Ekipmanlar Ambalaj Kimyasalları Tamamlayıcı Ambalaj Ürünleri Gıda İşleme Makineleri ve Ekipmanları Depolama / İstifleme / Lojistik / Taşıma Depolama Sistemleri İstifleme, Dizme Makineleri Taşıma Donanımları Raf Sistemleri Yükleme ve Boşaltma HizmetleriContact us